1-DNIOWY KURS WPROWADZAJĄCY DO KOMPLETNEJ TECHNIKI WOKALNEJ (CVT) - TERMINY


NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW
:


29 lutego 2020 r. Nowoczesne techniki budowania głosu; 1-dniowy warsztat zamknięty dla nauczycieli, Łódź
7 marca 2020 r. -  Kraków, , intro CVT w ramach 2-dniowych warsztatów z zakresu Kompletnej Techniki Wokalnej

28 marca 2020 r. - Warszawa, intro CVT w ramach 2-dniowych warsztatów z zakresu Kompletnej Techniki Wokalnej 


WALENTYNKOWA PROMOCJA z okazji 13-go (choć nie piątek ale prawie, a dla mnie to szczęśliwa kombinacja) <3 ;-)
10% rabatu od regularnej ceny za warsztat zarówno dla osoby polecającej jak i nowej osoby, która weźmie udział w 1 z dwóch terminów warsztatu z polecenia :)
Tylko dziś i jutro, tzn. w przypadku wpłaty zadatku do 14 lutego do północy i przesłania potwierdzenia na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )
Łapcie okazję ;-) ! Puszczajcie info w świat, świat z muzyką jest piękniejszy, a ludzie szczęśliwsi :)


https://www.facebook.com/events/602940377185847/
https://www.facebook.com/events/739438666580213/


Kiedy?
7-8 marca 2020 r. w godz. 11:00-16:00 w Krakowie
28-29 marca 2020 r. w godz. 11:00-16:00 w Warszawie

Gdzie?
Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
Osiedle Dywizjonu 303 1
Kraków

Akademia Rocka
ul. Targowa 1 (koło Stadionu Narodowego)
Warszawa

Cena:

2 dni + masterclass - 500zł
2 dni aktywny słuchacz - 400zł
1 dzień - 300zł (dla osób, które nie były jeszcze na warsztatach CVT sobota obowiązkowa)
Dla uczestników poprzednich warsztatów - 300zł (1 lub 2 dni)

Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% ceny warsztatu. I rata płatna w terminie 3 dni roboczych od daty rezerwacji przelewem na konto, II rata płatna na miejscu w gotówce.
Po ww. terminie nieopłacone rezerwacje zostaną anulowane.

Zapisy:
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja przez formularz:
https://goo.gl/forms/gSJME6dSJZkOErKv2 (Kraków)
https://docs.google.com/forms/d/12vaDOGx8bexIRjQhiwO_T7enWMgtw2ANpjj0RLCK92o/edit (Warszawa)

Zajęcia są przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia.

Organizator/info:
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

O technice:
Kompletna Technika Wokalna (Complete Vocal Technique, CVT) to nowatorska metoda emisji, stosowana na całym świecie przez artystów związanych z różnorodnymi gatunkami muzyki (jazz, klasyka, heavy metal, r'n'b, gospel, country itd.). Kompletna Technika Wokalna (CVT) naukowo obala wieloletnie mity nt. tego, co można robić z głosem, a co mu szkodzi. Jest jedną z nielicznych technik emisji głosu, która tłumaczy anatomicznie efekty wokalne i uczy ich używania w zdrowy sposób. Dlatego nawet dźwięk, którego brzmienie zdaje się być zabójcze dla głosu, np. przester (distortion), death-metalowa technika "grunt" czy wrzaski/piski (screams) są całkowicie bezpieczne dla głosu, o ile wydobywa się je w prawidłowy sposób.
Technika CVT jest bardzo prosta i daje szybkie efekty; to swego rodzaju 'instrukcja obsługi głosu' lub innymi słowy 'mapa głosu'. Jej popularność stale rośnie wśród wokalistów, aktorów, nauczycieli emisji, logopedów i innych osób zawodowo pracujących głosem na całym świecie. Obecnie wokalistów na całym świecie kształci już ponad 400 wyspecjalizowanych nauczycieli wywodzących się spośród 26 narodowości.

Warsztaty poprowadzi: Autoryzowany Nauczyciel Kompletnej Techniki Wokalnej (CVT), Katarzyna Kate Idzikowska, wokalistka, muzyk, aktorka i tłumacz polskiej wersji książki Cathrine Sadolin pt. "Kompletna Technika Wokalna".
Z techniką CVT pracuje od 12 lat.

Dla kogo: mile widziane WSZYSTKIE STYLE WOKALNE (śpiew rozrywkowy / klasyczny/, techniki mowy; również muzycy grający na instrumentach dętych) !
profesjonaliści i amatorzy, wokaliści, aktorzy, nauczyciele, logopedzi, trenerzy i inne osoby intensywnie operujące głosem na co dzień.
Poszukujący skutecznej metody wokalnej, nowych brzmień, wyzwań muzycznych; ci, którzy wstydzą się swojego głosu lub uważają, że brak im słuchu, a także wszyscy, którzy kochają śpiew i muzykę lub .... po prostu chcą przestać tracić głos ....

Warsztat dla osób powyżej 16 roku życia!

Warsztat obejmuje:
"standard intro" kurs wprowadzający do Kompletnej Techniki Wokalnej (CVT).
Część intro to interaktywna prezentacja założeń techniki CVT, poparta dużą ilością praktycznych ćwiczeń (wszyscy razem, w grupie).
"Masterclass" (sesje indywidualne przy udziale grupy).
Masterclass: stosowanie techniki CVT w konkretnych przypadkach (praca indywidualna na utworach, pozostali uczestnicy obserwują i powtarzają te same ćwiczenia w grupie). Mogą to być kwestie emisyjne, interpretacja, improwizacja itp.  - wedle potrzeb.

Uczestnicy warsztatów będą mogli gruntownie poznać swój głos i nauczyć się nim świadomie posługiwać, poszerzyć skalę, zwiększyć siłę i nośność w mowie i śpiewie, "zaprojektować" indywidualne, oryginalne brzmienie, tembr/barwę głosu i stworzyć swój unikalny styl, nabrać elastyczności w różnych stylach muzycznych (śpiew klasyczny, rock, soul, jazz, "biały głos", gospel, death metal, country, hip hop, itp.), wyzwolić kreatywność i pogłębić ekspresję artystyczną dzięki świadomemu stosowaniu trybów, barw i efektów wokalnych: przester/chrypka (distortion), charkoty/warkoty (rattle, growl), "piasek" w głosie (creak/creaking), "zamszowe brzmienie" (air added), wibrato, ornamentacje, black metalowy ryk (grunt) itp., BEZ NADWERĘŻENIA GŁOSU, poprawić jakość oddychania i wykorzystywać potencjał głosu wg potrzeb (śpiew "na żywo", śpiew studyjny, dubbing), odkryć prostotę i bogactwo improwizacji i interpretacji tekstu.
A wszystko to będzie możliwe dzięki prostym, czytelnym i skutecznym wskazówkom, jak po nitce do kłębka! Kto był, ten wie. Kto jeszcze nie był - zapraszam do zapoznania się z techniką w praktyce :)