ZAJĘCIA INDYWIDUALNE / POGOTOWIE WOKALNE

"Pracuj nad techniką, pracuj nad swoim instrumentem. Nie da się grać na instrumencie, który jest rozstrojony"

Katarzyna Kate Idzikowska 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia 1 na 1 (stacjonarne lub na Skype) to najbardziej efektywna forma pracy nad głosem.
Podczas zajęć indywidualnych w szkole StrefaGłosu rozwijasz się pod okiem doświadczonego coacha o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, skupionego wyłącznie na potrzebach Twojego głosu i osiągnięciu Twoich celów wokalnych.

Szkoła StrefaGłosu to miejsce, w którym już na pierwszych zajęciach otrzymasz INDYWIDUALNIE dobrane ćwiczenia, które pomogą Ci nabrać świadomości własnego głosu i nauczyć się nad nim swobodnie panować. Dostosowanie ćwiczeń i tempa jest kluczowe dla szybkich rezultatów, dlatego pierwsze zajęcia są nieco dłuższe niż standardowa godzina.

Już przy pierwszym spotkaniu Twój coach pomoże ci fachowo nakreślić obszary pracy wokalnej, sprecyzować cele, jakie chcesz osiągnąć i opracować plan pracy. Od samego początku zaczynasz więc intensywnie pracować nad głosem. Na kolejnych spotkaniach wzbogacasz się o kolejne narzędzia i nabywasz dalsze umiejętności, przy pełnym wsparciu i zaangażowaniu nauczyciela oraz w przyjaznej, życzliwej atmosferze.

ART COACHING

Kompleksowy spersonalizowany program coachingowy, dostosowany do potrzeb wokalisty i nakierowany na jego rozwój artystyczny. W ramach programu, oprócz technik wokalnych CVT, wykorzystywane są rożne formy pracy z ciałem oraz narzędzia z różnych obszarów sztuki.
Ze względu na specyfikę metody, zainteresowani powinni mieć ukończony 20-ty rok życia. Osobom, które nigdy wcześniej nie uczyły się śpiewać, ukończony kurs daje umiejętność swobodnego, płynnego posługiwania się głosem w mowie i śpiewie na poziomie, jaki osiąga się przez kilka lat nauczania tradycyjnymi metodami.
Sześć profili kursu oferuje różny poziom intensywności i realizacji celów wokalisty, począwszy od zbudowania warsztatu technicznego, aż po całościowy program kreacji osobowości artystycznej.
Czas trwania programu (w zależności od profilu): 0,5 roku - 4 lata. Art Coaching dostępny jest wyłącznie w Warszawie.


POGOTOWIE-REHABILITACJA GŁOSU
 

W ostrych problemach z głosem (utrata, chrypka, zdarcie głosu), często w ciągu kilku godzin można przywrócić głos do funkcjonalności.
Jeśli nie ma czasu na dojazd do wokalisty przed koncertem, istnieje również opcja sesji rehabilitacji przez telefon.

KONSULTACJE W STUDIO NAGRAŃ
Pomoc w studiu nagrań lub podczas tras koncertowych przy trudnych technicznie zleceniach albo ostrych problemach z głosem.