DLACZEGO CVT?

Większość z nas ma trudności ze swobodnym śpiewaniem wysokich dźwięków, zwłaszcza głośnych, potężnych. Słuchając wspaniałych wokalistów i wokalistek, zastanawiamy się: "Jak oni to robią ?": Celine Dion, Beyonce, Tina Turner, Aretha Franklin, Ian Gillan, Mick Jagger, Michael Jackson..... Niektórzy śpiewają z "piaskiem" w głosie jak np. Gadowski z IRA albo zachrypłym głosem jak np. Joe Cocker czy Janis Joplin, mają super "sound" i ..... nic złego się nie dzieje....

W CVT możesz rozebrać na czynniki pierwsze każdy dźwięk i precyzyjnie odtworzyć konkretne brzmienie albo też zbudować własne - wedle uznania i potrzeb. I w śpiewie, i w mowie.

Przykładowa analiza utworu metodą CVT


NAWET NAJLEPSZE ĆWICZENIA NIE PRZYNIOSĄ OCZEKIWANYCH REZULTATÓW, JEŚLI NIE SĄ DOBRZE DOBRANE !


3 składniki potrzebne do nauki to: czas, motywacja i SKUTECZNA METODA!
Każdy sposób nauki zadziała .... kiedyś... Jednak niektóre metody są efektywniejsze niż pozostałe.  Kiedy stosujesz mniej skuteczne sposoby, będziesz - niestety - dłużej dążył do wyznaczonych celów.


CVT od razu daje ŁATWE, CZYTELNE I ŁATWE DO ZASTOSOWANIA WSKAZÓWKI, dlaczego coś "nie gra" i co zrobić, żeby "zagrało" - śpiewanie staje się dziecinnie proste, a głos uwalnia się, ukazując cały swój potencjał !


Kompletna Technika Wokalna (CVT) pomaga nabrać świadomości fizjologii głosu i zasad, jakimi się rządzi, co pozwala mieć nad nim pełną kontrolę. Można świadomie wydobyć każdy dźwięk bez nadwerężenia strun głosowych i zbadać takie obszary własnego głosu, w jakie kiedyś brakło odwagi zajrzeć. Można się bawić i eksperymentować z różnymi stylami muzycznymi - dziś heavy metal, jutro opera - i to bez bólu. Niemożliwe ? Sprawdź !